Hurghada Long Beach

Od 15 790 Kč za osobu


17.11. - 24.11.2021 (+39 termínů)
Egypt / Egypt / Hurghada

Svatební cesta
Tropitel Sahl Hasheesh

Od 19 390 Kč za osobu


17.11. - 24.11.2021 (+38 termínů)
Egypt / Egypt / Hurghada

Golfové pobyty
Vhodné pro děti
Steigenberger Al Dau Beach

Od 24 390 Kč za osobu


08.01. - 15.01.2022 (+28 termínů)
Egypt / Egypt / Hurghada

Pouze pro dospělé
Svatební cesta
Steigenberger Pure Lifestyle

Od 27 490 Kč za osobu


17.11. - 24.11.2021 (+39 termínů)
Egypt / Egypt / Hurghada

 

Hurghada byla založena začátkem minulého století jako rybářská vesnice. Dnes je to největší rekreační oblast a letovisko v Egyptě. Jedná se o táhlý, dvacetikilometrový pás hotelových komplexů při pobřeží Rudého moře. Většina hotelů má svoji vlastní část pláže, která je vyhrazen a pouze jejich hostům. Pláže jsou písčité a většinou je tu zajištěn plážový servis. Milovníci klidu a soukromí by určitě měli navštívit blízké ostrovy, které nabízí odlehlé malé soukromé pláže. V Hurghadě naleznete luxusní restaurace i malé typicky arabské kavárny, nákupní střediska, trhy, kluby, bary i kasina. Hurghada je také lázeňským městem. Turisti sem jezdí na poznávací zájezdy i ozdravné pobyty.

Hurghada osloví milovníky vodních sportů, potápění, šnorchlování, golfu, ale i nočního života. Potápěči zde objevují velké množství krásných útesů s bohatým a pestrobarevným podmořským životem. Milovníci podmořského světa by si neměli nechat ujít návštěvu muzea a akvária, kde je k vidění kompletní kolekce flory a fauny Rudého moře.

Hurghada má strategickou polohu vzhledem k historickým památkám a je tedy vhodným výchozím bodem pro podnikání výletů do okolí. Za návštěvu jistě stojí Luxor, Gíza, Karnak či Káhira.Letovisko Hurgada je velmi živé a plné zábavy. Nejvíce ožívá v nočních hodinách, kdy se lidé scházejí v barech, nočních podnicích, restauracích, v hotelích a nebo přímo na pláží. Na plážích se pořádají party naplněné letní romantickou atmosférou, hudbou a tancem až do ranních hodin

Přihlaste se k odběru novinek