222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram

Hibiscus Beach hotel  

Lokalita: Sri Lanka / Sri Lanka / Kalutara

Nově zrekonstruovaný menší hotel s bazény, leží na dlouhé písečné pláži v klidné lokalitě. Městečko Kalutara je vzdálené cca 5km, transfer z letiště travá cca 2,5 hod. Kousek od hotelu vede železniční trať spojující hlavní město Kolombo s významným přístavem v Galle. Hotel je velmi oblíben pro svoji ideální polohu. více zde ...

Cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla (povolená hmotnost bude upřesněna dle letecké společnosti), transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, českého delegáta na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí, fakultativní výlety, vizum.
UPOZORNĚNÍ
Nutnost vyřídit vízum předem. Doporučujeme http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/sri_lanka/cestovani/visa.html.

Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od
Praha
(odlet: 12:00, přílet: 11:20)*
Colombo
mezipřistání
8.3. - 19.3. 11 nocí polopenze 34 990 Kč 27 990 Kč
POKOJ DELUXE od 27 990 Kč Kalkulace
Praha
(odlet: 13:25, přílet: 12:40)*
Colombo
mezipřistání
16.4. - 26.4. 10 nocí polopenze 33 990 Kč 25 590 Kč
POKOJ DELUXE od 25 590 Kč Kalkulace

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Nově zrekonstruovaný menší hotel s bazény, leží na dlouhé písečné pláži v klidné lokalitě. Městečko Kalutara je vzdálené cca 5km, transfer z letiště travá cca 2,5 hod. Kousek od hotelu vede železniční trať spojující hlavní město Kolombo s významným přístavem v Galle. Hotel je velmi oblíben pro svoji ideální polohu.

PLÁŽ

Dlouhá, písečná pláž.  Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

UBYTOVÁNÍ

Dvoulůžkové pokoje deluxe s možností  přistýlky jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, telefonem, minibarem a trezorem /za poplatek/, koupelnou s WC, fénem, balkonem nebo terasou. 

Vilky jsou umístěny v zahradě a nabízí se dva typy. Vilka s jacuzzi nebo vilka s vlastním bazenem. Luxusní vybavení v prostorných vilkách zahrnuje i DVD přehrávač. Ubytování ve vilkách pouze na vyžádání a zapříplatek.

Elektrické napětí je 230 – 240 V. Zásuvky jsou anglického typu se třemi zdířkami. Doporučujeme vzít si s sebou redukci zásuvek. 

STRAVOVÁNÍ

ALL  INCLUSIVE - snídaně, oběd, a večeře formou bufetu. místní alkoholické nápoje /vodka, whisky, gin, rum, arrack a pivo/ a nealkoholické nápoje /coca cola, sprite, fanta, soda, minerálka a různé druhy koktejlů/ od 10 - 23 hod., malé občerstvení v lobby baru od 11:00 - 16:00hod. Za poplatek mezinárodní alkoholické nápoje a víno.

Upozornění: V den svátku Poya Day (úplněk) a jiných státních či náboženských svátků je zákaz podávání alkoholických nápojů.

VYBAVENÍ

Recepce, dva bazény, hlavní restaurace, restaurace à la carte, dva bary /lobby bar a biliard bar/, kavárna u pláže, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, posilovna, internetová kavárna, obchod a živá hudba každý večer.

 

KALUTARA

Kalutara je klidné město, ležící na západním pobřeží, asi 43 kilometrů od hlavního Colomba. Kalutura kdysi bývala velmi důležitou křižovatkou obchodu s kořením, dnes jsou zde pěstovány kokosové palmy a je známé pro své košíkářské proutěné výrobky.

V rušných uličkách najdeme plno malých obchůdků, trhů a romantických restaurací. Zlatavé pláže Kalutary jsou lemovány nádhernými palmami a poskytují ideální místo pro koupání.

Důležitou památkou, která si zaslouží pozornost je buddhistická svatyně – Gangatilaka Vihara, která leží poblíž důležitého mostu před řeku Kali Ganga River. Velká bělostná droba (typ chrámu) má na svém stropě vymalován celý Buddhův příběh.

 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.