222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram
Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Jednodušeji vybavený menší hotel s klidnou atmosférou se nachází přímo u písečné pláže v menším letovisku Waskaduwa, patřícího do oblasti Kalutara na jihozápadním pobřeží Srí Lanky. Do centra města dojdete za 10-15 minut (1 km) a v blízkosti hotelu (300 – 400 m) se nachází 2 budhistické chrámy. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen 62 km.

 

PLÁŽ

Dlouhá písečná pláž, lehátka a slunečníky v hotelové zahradě ZDARMA.

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování ve dvoulůžkových pokojích Standard (cca 14 m²) s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo pro dítě do 11,9 let. Pokoje jsou vybaveny balkonem, koupelnou se sprchou a WC, fénem, mini ledničkou, klimatizací, ventilátorem a SAT/TV. V pokojích je wifi připojení zdarma.

 

STRAVOVÁNÍ

SNÍDANĚ - snídaně formou bufetu v hlavní restauraci

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje k večeři nejsou v ceně)

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce se směnárnou a s wifi připojením za poplatek. Venkovní bazén. Hlavní restaurace, příležitostné barbecue večery. Za poplatek vodní sporty, prádelna, Spa Ayurvédské centrum s různými druhy masáží a procedur.

KALUTARA

Kalutara je klidné město, ležící na západním pobřeží, asi 43 kilometrů od hlavního Colomba. Kalutura kdysi bývala velmi důležitou křižovatkou obchodu s kořením, dnes jsou zde pěstovány kokosové palmy a je známé pro své košíkářské proutěné výrobky.

V rušných uličkách najdeme plno malých obchůdků, trhů a romantických restaurací. Zlatavé pláže Kalutary jsou lemovány nádhernými palmami a poskytují ideální místo pro koupání.

Důležitou památkou, která si zaslouží pozornost je buddhistická svatyně – Gangatilaka Vihara, která leží poblíž důležitého mostu před řeku Kali Ganga River. Velká bělostná droba (typ chrámu) má na svém stropě vymalován celý Buddhův příběh.

 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.