Holiday Inn Down Town  

Lokalita: Spojené arabské emiráty / Arabské emiráty / Abu Dhabi

Městský hotel se nachází v samém srdci Abu Dhabí, v blízkosti ambasád a výstaviště ADNEC. Nákupní centra a Zlatý trh jsou v docházkové vzdálenosti.  Na Yas Island, kde se nachází vodní park, Ferrari World a obchodní centrum Yas Mall se dostanete autem přibližně za 20 minut. Hotel má 16 podlaží a byl rekonstruován v roce 2012. více zde ...

Cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubaj - Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 15 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu ve výši 15 AED / cca 4,2 USD za pokoj a noc, komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které je možné dokoupit na místě u delegáta.

Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od
Praha
(odlet: 09:20, přílet: 23:20)*
Dubaj 12.3. - 19.3. 7 nocí Snídaně 23 390 Kč 19 390 Kč
Pokoj 2+1 od 19 390 Kč Kalkulace
Praha
(odlet: 09:20, přílet: 23:20)*
Dubaj 21.3. - 28.3. 7 nocí Snídaně 23 390 Kč 19 390 Kč
Pokoj 2+1 od 19 390 Kč Kalkulace

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Městský hotel se nachází v samém srdci Abu Dhabí, v blízkosti ambasád a výstaviště ADNEC. Nákupní centra a Zlatý trh jsou v docházkové vzdálenosti.  Na Yas Island, kde se nachází vodní park, Ferrari World a obchodní centrum Yas Mall se dostanete autem přibližně za 20 minut. Hotel má 16 podlaží a byl rekonstruován v roce 2012.

  

PLÁŽ

Veřejná pláž Abu Dhabí a Beach Park Corniche jsou od hotelu vzdáleny cca 4 km. Na pláž je možno využít kyvadlovou dopravu za poplatek. Použití lehátek a slunečníků je za poplatek.

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo pro dítě. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, fénem, trezorem, minibarem (za poplatek), rychlovarnou konvicí, k dispozici je čaj, káva a voda v lahvi – doplňováno 1x denně, individuálně ovládanou klimatizací, LCD TV se satelitními programy a wifi zdarma.

 

STRAVOVÁNÍ

SNÍDANĚ - snídaně formou bufetu v hlavní restauraci

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci – nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce se směnárnou, obchodem se suvenýry a lobby s wifi připojením zdarma. Na střeše hotelu se nachází venkovní bazén se sluneční terasou, jehož využití je pro hotelové hosty zdarma. Rovněž se zde nachází fitness a tělocvična (vstup ve vyhrazených hodinách zdarma). Wellness centrum a saunu je možno využít za poplatek Kromě restaurace se v hotelu nachází tradiční sendvičový bar s kulečníkem a šipkami (za poplatek).

 

 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2018 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.