222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram
  • vilky
  • POKOJ SUPERIOR
  • POKOJ SUPERIOR
  • POKOJ VE VILCE

Villa Ocean View Hotel  

Lokalita: Sri Lanka / Sri Lanka / Wadduwa

Oblíbený hotel s celkem 150 pokoji v hlavní budově a ve vilkách v zahradě a s kvalitními službami se nachází přímo u písečné pláže v oblasti Wadduwa na západním pobřeží Srí Lanky, jižně od hlavního města Colomba. Je situován v klidu tropické zahrady, 1,5 km od centra Wadduwy a 9 km od Kalutary, kam lze dojet za nákupy a zábavou. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen 78 km. více zde ...

Cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla (povolená hmotnost bude upřesněna dle letecké společnosti), transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, českého delegáta na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí, fakultativní výlety,. vízum.

Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od
Praha
(odlet: 13:25, přílet: 12:40)*
Colombo
mezipřistání
16.4. - 26.4. 10 nocí polopenze 28 990 Kč 23 890 Kč
Pokoj Superior 2+1 od 24 290 Kč Kalkulace
Pokoj ve vilce 2+0 od 23 890 Kč Kalkulace

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Oblíbený hotel s celkem 150 pokoji v hlavní budově a ve vilkách v zahradě a s kvalitními službami se nachází přímo u písečné pláže v oblasti Wadduwa na západním pobřeží Srí Lanky, jižně od hlavního města Colomba. Je situován v klidu tropické zahrady, 1,5 km od centra Wadduwy a 9 km od Kalutary, kam lze dojet za nákupy a zábavou. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen 78 km.

 

PLÁŽ

Vlastní písečná pláž, lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma u bazénu, na vyžádání i na pláži.

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování ve dvoulůžkových pokojích Superior v hlavní budově s částečným výhledem na moře (cca 37 m²) s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo pro dítě do 11,9 let. Pokoje jsou vybaveny balkonem, koupelnou se sprchovým koutem a WC, fénem (na vyžádání), mini ledničkou, potřebami pro přípravu čaje a kávy, balenou vodou při příjezdu, klimatizací, TV/SAT a wifi zdarma. Dále hotel nabízí ubytování ve vilkách v jednodušeji zařízených dvoulůžkových pokojích bez možnosti přistýlky (cca 25 m²) s malým balkonem nebo terasou, koupelnou se sprchovým koutem a WC, klimatizací a TV/SAT.

 

STRAVOVÁNÍ

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje k večeři nejsou v ceně)

PLNÁ PENZE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje k obědu a k večeři nejsou v ceně)

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce s wifi připojením zdarma, trezory v recepci, směnárna, nákupní pasáž, konferenční místnost. 2 propojené bazény včetně jacuzzi, brouzdaliště, dětské hřiště. Hlavní restaurace, střešní bar (otevřen jen za příznivého počasí), bar u bazénu, Premier bar s hudbou. Zdarma tenisový kurt (osvětlení a zapůjčení vybavení za poplatek), stolní tenis, badminton, plážový volejbal, vodní pólo, večerní programy, fitness. Za poplatek SPA ayurvédské centrum, minigolf.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.