222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram

Oak Ray Haridra Beach Resort  

Lokalita: Sri Lanka / Sri Lanka / Wadduwa

Luxusní hotel s klidnou atmosférou se nachází přímo u písečné pláže v oblasti Wadduwa na západním pobřeží Srí Lanky, jižně od hlavního města Colomba. Je situován v klidu tropické zahrady, 2 km od centra Wadduwy a 10 km od Kalutary, kam lze dojet za nákupy a zábavou. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen 79 km. více zde ...

Cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla (povolená hmotnost bude upřesněna dle letecké společnosti), transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, českého delegáta na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí, fakultativní výlety, vízum.
UPOZORNĚNÍ
Nutnost vyřídit vízum předem. Doporučujeme http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/sri_lanka/cestovani/visa.html

Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od
Praha
(odlet: 12:00, přílet: 11:20)*
Colombo
mezipřistání
8.3. - 19.3. 11 nocí polopenze 35 990 Kč 28 790 Kč
Pokoj Deluxe s výhledem na moře 2+1 od 28 790 Kč Kalkulace

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Luxusní hotel s klidnou atmosférou se nachází přímo u písečné pláže v oblasti Wadduwa na západním pobřeží Srí Lanky, jižně od hlavního města Colomba. Je situován v klidu tropické zahrady, 2 km od centra Wadduwy a 10 km od Kalutary, kam lze dojet za nákupy a zábavou. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen 79 km.

 

PLÁŽ

Dlouhá písečná pláž, lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma u bazénu.

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování v prostorných dvoulůžkových pokojích Deluxe výhledem na moře s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo pro dítě do 11,9 let. Pokoje jsou vybaveny balkonem, koupelnou se sprchovým koutem a WC, fénem, mini ledničkou, potřebami pro přípravu čaje a kávy, balenou vodou, klimatizací, TV/SAT a wifi zdarma.

 

STRAVOVÁNÍ

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje k večeři nejsou v ceně)

PLNÁ PENZE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje k obědu a k večeři nejsou v ceně)

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce s wifi připojením zdarma, směnárna. Hlavní restaurace, bar u bazénu, Premier bar s hudbou. Zdarma fitness, šipky. Za poplatek SPA ayurvédské centrum.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.