222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram

Camelot Beach Hotel  

Lokalita: Sri Lanka / Sri Lanka / Negombo

Menší hotel s dobrými službami je situován uprostřed krásné tropické zahrady, přímo u písečné pláže pouze 3 km od centra letoviska Negombo. Je výborným výchozím bodem pro podnikání výletů a nákupů na trzích. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen 14 km. více zde ...

Cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla (povolená hmotnost bude upřesněna dle letecké společnosti), transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, českého delegáta na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí, fakultativní výlety,.

Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od
Praha
(odlet: 13:25, přílet: 12:40)*
Colombo
mezipřistání
16.4. - 26.4. 10 nocí Snídaně 25 990 Kč 21 990 Kč
Pokoj Deluxe bez balkonu 2+1 od 21 990 Kč Kalkulace
Pokoj Deluxe s balkonem 2+1 od 23 490 Kč Kalkulace

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Menší hotel s dobrými službami je situován uprostřed krásné tropické zahrady, přímo u písečné pláže pouze 3 km od centra letoviska Negombo. Je výborným výchozím bodem pro podnikání výletů a nákupů na trzích. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen 14 km.

 

PLÁŽ

Písečná pláž, lehátka a slunečníky v hotelové zahradě a u bazénu ZDARMA.

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování ve dvoulůžkových pokojích Deluxe bez balkonu s výhledem na město nebo Deluxe s balkonem s výhledem do zahrady na bazén nebo na moře (cca 23 m²). Všechny pokoje mají možnost jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo pro dítě do 11,9 let. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, trezorem, fénem, mini ledničkou, potřebami pro přípravu čaje a kávy, klimatizací, a SAT/TV. V pokojích je wifi připojení zdarma.

 

STRAVOVÁNÍ

SNÍDANĚ - snídaně formou bufetu v hlavní restauraci

POLOPENZE – snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje k večeři nejsou v ceně)

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce se směnárnou a s wifi připojením (může být za poplatek). Venkovní bazén, dětský bazén. Hlavní restaurace s barem, zahradní bar u bazénu. Zdarma stolní tenis, šipky. Za poplatek internetový koutek, vodní sporty, prádelna, SPA centrum s ayurvédskými procedurami. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.