222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram

Club Palm Bay  

Lokalita: Sri Lanka / Sri Lanka / Marawila

Oblíbený a komfortně zařízený hotel s kvalitními službami se nachází mezi lagunou a pláží v rybářské vesničce Marawila, na severozápadním pobřeží Srí Lanky. Velice oblíbené výlety z tohoto hotelu jsou do cca 100 km vzdálených Kalpitiye (pozorování velryb a delfínů) a Národního parku Wilpattu. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen 44 km. více zde ...

Cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla (povolená hmotnost bude upřesněna dle letecké společnosti), transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, českého delegáta na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí, fakultativní výlety.

Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od
Praha
(odlet: 13:25, přílet: 12:40)*
Colombo
mezipřistání
16.4. - 26.4. 10 nocí all inclusive 34 490 Kč 28 490 Kč
Pokoj Deluxe 2+1 od 28 490 Kč Kalkulace

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Oblíbený a komfortně zařízený hotel s kvalitními službami se nachází mezi lagunou a pláží v rybářské vesničce Marawila, na severozápadním pobřeží Srí Lanky. Velice oblíbené výlety z tohoto hotelu jsou do cca 100 km vzdálených Kalpitiye (pozorování velryb a delfínů) a Národního parku Wilpattu. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen 44 km.

 

PLÁŽ

Vlastní písečná pláž s plážovým barem 5 minut od hotelu přes místní komunikaci, lehátka a slunečníky mohou být za poplatek.

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování ve dvoulůžkových pokojích Deluxe ve zděných bungalovech umístěných v zahradě (cca 55 m²) s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo pro dítě do 11,9 let. Pokoje jsou vybaveny terasou, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, fénem, trezorem, mini ledničkou, potřebami pro přípravu čaje a kávy, klimatizací, TV/SAT a wifi (na pokoji za poplatek).

 

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci včetně rozlévaných vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů, odpolední lehké občerstvení. Neomezené množství rozlévaných vybraných nealkoholických a alkoholických nápojů od 10:00 do 23:00 hodin v závislosti na otevírací době jednotlivých barů.

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce se směnárnou a s wifi připojením zdarma. Venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, dětské hřiště. Hlavní restaurace, restaurace u bazénu, plážový bar (nealkoholické nápoje a snacky od 10:00 do 17:00 hod.), bar u bazénu. Zdarma badminton, basketbal, mini fotbal, stolní tenis, šipky, fitness. Hotel pořádá pro své hosty animační programy pro děti i pro dospělé a večerní zábavné programy. Za poplatek SPA ayurvédské centrum, sauna, pára, tenisový kurt, vodní sporty na pláži, golfové hřiště v blízkosti hotelu.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.