222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram

Mermaid Hotel & Club  

Lokalita: Sri Lanka / Sri Lanka / Kalutara

Hotel s romantickou atmosférou se nachází přímo u písečné pláže v oblasti Kalutara na západním pobřeží Srí Lanky. Areál hotelu tvoří tropická zahrada s exotickými rostlinami a disponuje bazénem, bary, ayurvédskými lázněmi a různými sportovními možnostmi. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen přibližně 80 km. více zde ...

Cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla (povolená hmotnost bude upřesněna dle letecké společnosti), transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, českého delegáta na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí, fakultativní výlety.

Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od
Praha
(odlet: 13:25, přílet: 12:40)*
Colombo
mezipřistání
16.4. - 26.4. 10 nocí all inclusive 33 990 Kč 28 890 Kč
Pokoj Superior 2+1 od 28 890 Kč Kalkulace
Pokoj s výhledem na moře 2+1 od 31 890 Kč Kalkulace

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Hotel s romantickou atmosférou se nachází přímo u písečné pláže v oblasti Kalutara na západním pobřeží Srí Lanky. Areál hotelu tvoří tropická zahrada s exotickými rostlinami a disponuje bazénem, bary, ayurvédskými lázněmi a různými sportovními možnostmi. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen přibližně 80 km.

 

PLÁŽ

Vlastní písečná pláž, s lehátky a slunečníky ZDARMA, plážové osušky ZDARMA.

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování ve dvoulůžkových pokojích Superior s výhledem na bazén (cca 40 m²) s možností 1 přistýlky nebo v pokojích s výhledem na moře (cca 32 m²) s menším místem pro přistýlku pro dospělou osobu nebo pro dítě do 11,9 let. Všechny pokoje jsou vybaveny balkonem, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, fénem, trezorem, minibarem (za poplatek), potřebami pro přípravu čaje a kávy, klimatizací, TV/SAT a wifi (může být za poplatek).

 

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci včetně rozlévaných vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů, odpolední lehké občerstvení. Neomezené množství rozlévaných vybraných nealkoholických a alkoholických nápojů od 10:00 do 24:00 hodin v závislosti na otevírací době jednotlivých barů. Za poplatek 1 a la carte restaurace.

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce se směnárnou a s wifi připojením zdarma. 2 bazény. Bar u bazénu, bar na pláži, hlavní restaurace, 1 a la carte restaurace (za poplatek), music bar (otevřen ve dnech určených hotelem, konzumace za poplatek). Zdarma stolní tenis, plážový volejbal, badminton, šipky, fitness, sauna. Za poplatek SPA ayurvédské centrum, vodní sporty.

KALUTARA

Kalutara je klidné město, ležící na západním pobřeží, asi 43 kilometrů od hlavního Colomba. Kalutura kdysi bývala velmi důležitou křižovatkou obchodu s kořením, dnes jsou zde pěstovány kokosové palmy a je známé pro své košíkářské proutěné výrobky.

V rušných uličkách najdeme plno malých obchůdků, trhů a romantických restaurací. Zlatavé pláže Kalutary jsou lemovány nádhernými palmami a poskytují ideální místo pro koupání.

Důležitou památkou, která si zaslouží pozornost je buddhistická svatyně – Gangatilaka Vihara, která leží poblíž důležitého mostu před řeku Kali Ganga River. Velká bělostná droba (typ chrámu) má na svém stropě vymalován celý Buddhův příběh.

 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.