222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram
  • POKOJ SUPERIOR
  • KOUPELNA SUPERIOR
  • POKOJ DELUXE
  • KOUPELNA DELUXE

Pandanus Beach Resort & Spa  

Lokalita: Sri Lanka / Sri Lanka / Induruwa

Velmi oblíbený a komfortní pětipatrový hotel se nachází přímo u písečné pláže, poblíž rybářské vesničky Induruwa na jihozápadním pobřeží Srí Lanky. Všechny pokoje mají krásný výhled na Indický oceán. Větší středisko Bentota je vzdáleno od hotelu 6 km. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen 110 km. více zde ...

Cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla (povolená hmotnost bude upřesněna dle letecké společnosti), transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, českého delegáta na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí, fakultativní výlety.

Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od
Praha
(odlet: 13:25, přílet: 12:40)*
Colombo
mezipřistání
16.4. - 26.4. 10 nocí polopenze 35 990 Kč 26 490 Kč
Pokoj Superior 2+1 od 26 490 Kč Kalkulace
Pokoj Deluxe 2+1 od 29 690 Kč Kalkulace

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Velmi oblíbený a komfortní pětipatrový hotel se nachází přímo u písečné pláže, poblíž rybářské vesničky Induruwa na jihozápadním pobřeží Srí Lanky. Všechny pokoje mají krásný výhled na Indický oceán. Větší středisko Bentota je vzdáleno od hotelu 6 km. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen 110 km.

 

PLÁŽ

Vlastní písečná pláž, s lehátky a slunečníky ZDARMA (na vyžádání).

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování v dvoulůžkových pokojích Superior (cca 46 m²) nebo Deluxe (cca 37 m²) s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo pro dítě do 11,9 let. Pokoje jsou vybaveny balkonem, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, fénem, trezorem, mini ledničkou, potřebami pro přípravu čaje a kávy, balenou vodou (při příjezdu), klimatizací, větrákem, TV/SAT a wifi zdarma. Pokoje Deluxe mají ve svém vybavení navíc soukromou výřivku.

 

STRAVOVÁNÍ

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje k večeři nejsou v ceně)

ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci včetně rozlévaných vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů, odpolední lehké občerstvení. Neomezené množství rozlévaných vybraných nealkoholických a alkoholických nápojů od 10:00 do 24:00 hodin v závislosti na otevírací době jednotlivých barů.

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce se směnárnou a s wifi připojením zdarma. Venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma (na vyžádání), dětský bazén. Hlavní restaurace s barem, Sky bar v nejvyšším patře. Zdarma badminton, fitness, večerní zábava v hotelem určených dnech. Za poplatek SPA ayurvédské centrum, vířivka, sauna, pára, kulečník, šipky, stolní tenis.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.