222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram

Induruwa Beach Resort  

Lokalita: Sri Lanka / Sri Lanka / Induruwa

Známý hotel střední velikosti s 90 pokoji a se službami odpovídajícími 3* klasifikaci se nachází přímo u písečné pláže v oblasti Induruwa na jihozápadním pobřeží Srí Lanky. Je situován na odlehlejším klidném místě v blízkosti rybářské vesničky Induruwa a nabízí možnost návštěvy několika želvích líhní, které se nacházejí v okolí. V blízkosti hotelu jsou možnosti drobných nákupů a dalšího stravování. Větší nákupní možnosti jsou ve městě Bentota vzdáleném 5 km od hotelu. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen 112 km. více zde ...

Cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla (povolená hmotnost bude upřesněna dle letecké společnosti), transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, českého delegáta na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí, fakultativní výlety, vízum.
UPOZORNĚNÍ
Nutnost vyřídit vízum předem. Doporučujeme http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/sri_lanka/cestovani/visa.html

Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od
Praha
(odlet: 13:25, přílet: 12:40)*
Colombo
mezipřistání
16.4. - 26.4. 10 nocí polopenze 32 790 Kč 23 990 Kč
Pokoj Deluxe 2+1 od 23 990 Kč Kalkulace

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Známý hotel střední velikosti s 90 pokoji a se službami odpovídajícími 3* klasifikaci se nachází přímo u písečné pláže v oblasti Induruwa na jihozápadním pobřeží Srí Lanky. Je situován na odlehlejším klidném místě v blízkosti rybářské vesničky Induruwa a nabízí možnost návštěvy několika želvích líhní, které se nacházejí v okolí. V blízkosti hotelu jsou možnosti drobných nákupů a dalšího stravování. Větší nákupní možnosti jsou ve městě Bentota vzdáleném 5 km od hotelu. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen 112 km.

 

PLÁŽ

Vlastní písečná pláž, s lehátky a slunečníky jsou k dispozici zdarma u bazénu v těsné blízkosti pláže.

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování v dvoulůžkových pokojích Deluxe s výhledem na moře (cca 17 m²) s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo pro dítě do 11,9 let. Pokoje jsou vybaveny balkonem, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, fénem (na vyžádání), trezorem, mini ledničkou, potřebami pro přípravu čaje a kávy, klimatizací, TV/SAT a wifi (může být na pokoji zpoplatněna).

 

STRAVOVÁNÍ

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje k večeři nejsou v ceně)

PLNÁ PENZE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje k obědu a k večeři nejsou v ceně)

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce s wifi připojením (může být za poplatek), směnárna, obchůdky, konferenční místnost. Bazén, dětský bazén, dětské hřiště. Hlavní restaurace, střešní restaurace s barem, bar u bazénu. Zdarma stolní tenis, plážový volejbal, vodní pólo, večerní programy, fitness. Za poplatek SPA ayurvédské centrum, vodní sporty, herní místnost, prádelna.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.