222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram

Lanka Super Corals  

Lokalita: Sri Lanka / Sri Lanka / Hikkaduwa

Jednodušeji vybavený hotel s klidnou atmosférou se nachází přímo u dlouhé písečné pláže v oblasti Hikkaduwa na jihozápadním pobřeží Srí Lanky. Do centra města dojdete za 10-15 minut (1 km) a v blízkosti hotelu se nachází korálová rezervace. Proto jsou zde výborné podmínky pro šnorchlování. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen 145 km. více zde ...

Cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla (povolená hmotnost bude upřesněna dle letecké společnosti), transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, českého delegáta na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí, fakultativní výlety.

Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od
Praha
(odlet: 13:25, přílet: 12:40)*
Colombo
mezipřistání
16.4. - 26.4. 10 nocí polopenze 32 990 Kč 26 990 Kč
Pokoj Standard 2+1 od 26 990 Kč Obsazeno

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Jednodušeji vybavený hotel s klidnou atmosférou se nachází přímo u dlouhé písečné pláže v oblasti Hikkaduwa na jihozápadním pobřeží Srí Lanky. Do centra města dojdete za 10-15 minut (1 km) a v blízkosti hotelu se nachází korálová rezervace. Proto jsou zde výborné podmínky pro šnorchlování. Od letiště v Colombu je hotel vzdálen 145 km.

 

PLÁŽ

Dlouhá písečná pláž, lehátka a slunečníky v hotelové zahradě ZDARMA.

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování ve dvoulůžkových pokojích Standard s výhledem na moře (cca 20 m²) s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo pro dítě do 11,9 let. Pokoje jsou vybaveny balkonem, koupelnou se sprchovým koutem a WC, fénem, mini ledničkou, potřebami pro přípravu čaje a kávy, klimatizací, a SAT/TV. V pokojích je wifi připojení zdarma.

 

STRAVOVÁNÍ

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje k večeři nejsou v ceně)

PLNÁ PENZE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje k obědu a k večeři nejsou v ceně)

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce se směnárnou a s wifi připojením za poplatek. Venkovní bazén, dětský bazén. Hlavní restaurace, plážový bar. Za poplatek vodní sporty, prádelna.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.