222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram

Radisson Blu Resort Sharjah  

Kvalitní hotel s 297 pokoji se nachází přímo na písečné pláži a v pěší dostupnosti centra města a různých obchodů, restaurací a muzeí. Pokoje jsou situovány s výhledem na moře. Letiště v Dubaji je vzdáleno pouhých 18 km. Hotel je ideálním místem pro odpočinek u pláže spojený s návštěvou města a obchodů. Přibližně 3 km od hotelu se nachází golfové hřiště. více zde ...

Cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla (povolená hmotnost bude upřesněna dle letecké společnosti), transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí, fakultativní výlety, které je možné dokoupit na místě u delegáta.

Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od
Praha
(odlet: 21:05, přílet: 19:20)*
Sharjah 23.2. - 2.3. 7 nocí Snídaně 28 990 Kč 22 990 Kč
Standard s výhledem na moře 2+2 od 22 990 Kč Kalkulace
Praha
(odlet: 21:05, přílet: 19:20)*
Sharjah 2.3. - 9.3. 7 nocí Snídaně 28 990 Kč 22 990 Kč
Standard s výhledem na moře 2+2 od 22 990 Kč Kalkulace

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Kvalitní hotel s 297 pokoji se nachází přímo na písečné pláži a v pěší dostupnosti centra města a různých obchodů, restaurací a muzeí. Pokoje jsou situovány s výhledem na moře. Letiště v Dubaji je vzdáleno pouhých 18 km. Hotel je ideálním místem pro odpočinek u pláže spojený s návštěvou města a obchodů. Přibližně 3 km od hotelu se nachází golfové hřiště.

 

PLÁŽ

Soukromá písečná pláž, s lehátky a slunečníky ZDARMA. Osušky k vyzvednutí ZDARMA.

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování ve dvoulůžkových pokojích Standard (cca 38 m²) bez možnosti přistýlky nebo v případě ubytování rodin s dětmi lze do pokoje umístit až 2 děti do 11,9 let společně se 2 dospělými osobami. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, župany, pantoflemi, fénem, trezorem, minibarem (za poplatek), potřebami pro přípravu čaje a kávy, balenou vodou (doplňováno 1x denně zdarma), klimatizací, TV/SAT a wifi zdarma.

 

STRAVOVÁNÍ

SNÍDANĚ - snídaně formou bufetu v hlavní restauraci

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (k večeři je podávána voda zdarma)

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce s barem, směnárnou a lobby s wifi zdarma. Celkem 4 venkovní bazény s regulovanou teplotou vody (z toho 2 pro děti), dětský klub, fitness, sauna, 2 tenisové kurty a stolní tenis ve vyhrazených hodinách zdarma. Na pláži za poplatek vodní motorizované a nemotorizované sporty (jízda na člunu, kajak, jízda na banánu a další). Restaurace u bazénu, kavárna v lobby, hlavní restaurace, čínská restaurace, restaurace na terase. Hotel nabízí zdarma ve vypsaných časech dopravu autobusem do nákupních center v Dubaji a v Sharjah.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.