222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram
Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Kvalitní hotel s 297 pokoji se nachází přímo na písečné pláži a v pěší dostupnosti centra města a různých obchodů, restaurací a muzeí. Pokoje jsou situovány s výhledem na moře. Letiště v Dubaji je vzdáleno pouhých 18 km. Hotel je ideálním místem pro odpočinek u pláže spojený s návštěvou města a obchodů. Přibližně 3 km od hotelu se nachází golfové hřiště.

 

PLÁŽ

Soukromá písečná pláž, s lehátky a slunečníky ZDARMA. Osušky k vyzvednutí ZDARMA.

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování ve dvoulůžkových pokojích Standard (cca 38 m²) bez možnosti přistýlky nebo v případě ubytování rodin s dětmi lze do pokoje umístit až 2 děti do 11,9 let společně se 2 dospělými osobami. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, župany, pantoflemi, fénem, trezorem, minibarem (za poplatek), potřebami pro přípravu čaje a kávy, balenou vodou (doplňováno 1x denně zdarma), klimatizací, TV/SAT a wifi zdarma.

 

STRAVOVÁNÍ

SNÍDANĚ - snídaně formou bufetu v hlavní restauraci

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (k večeři je podávána voda zdarma)

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce s barem, směnárnou a lobby s wifi zdarma. Celkem 4 venkovní bazény s regulovanou teplotou vody (z toho 2 pro děti), dětský klub, fitness, sauna, 2 tenisové kurty a stolní tenis ve vyhrazených hodinách zdarma. Na pláži za poplatek vodní motorizované a nemotorizované sporty (jízda na člunu, kajak, jízda na banánu a další). Restaurace u bazénu, kavárna v lobby, hlavní restaurace, čínská restaurace, restaurace na terase. Hotel nabízí zdarma ve vypsaných časech dopravu autobusem do nákupních center v Dubaji a v Sharjah.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.