222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram

Citymax Hotel Sharjah  

Hotel Citymax Sharjah se nachází v obchodní čtvrti města Sharjah. Pokoje jsou komfortně a účelně zařízené s internetovým připojením zdarma. Na veřejnou pláž a do vybraných obchodních center je pro hosty zajištěna doprava zdarma ve vypsaných časech na recepci. Nákupní centrum Mega Mall se nachází 1,5 km od hotelu. Letiště Sharjah je vzdáleno od hotelu 15 km. více zde ...

Cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla (povolená hmotnost bude upřesněna dle letecké společnosti), transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí, fakultativní výlety, které je možné dokoupit na místě u delegáta.

Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od
Praha
(odlet: 09:20, přílet: 23:20)*
Dubaj 21.3. - 28.3. 7 nocí Snídaně 20 990 Kč 11 990 Kč
Pokoj Standard od 11 990 Kč Kalkulace

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Hotel Citymax Sharjah se nachází v obchodní čtvrti města Sharjah. Pokoje jsou komfortně a účelně zařízené s internetovým připojením zdarma. Na veřejnou pláž a do vybraných obchodních center je pro hosty zajištěna doprava zdarma ve vypsaných časech na recepci. Nákupní centrum Mega Mall se nachází 1,5 km od hotelu. Letiště Sharjah je vzdáleno od hotelu 15 km.

PLÁŽ
Na veřejnou pláž jezdí ve vypsaných časech zdarma shuttle bus. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

UBYTOVÁNÍ
Možnosti ubytování ve dvoulůžkových pokojích Standard (cca 20 m²) bez možnosti přistýlky, v pokoji lze ubytovat společně se 2 dospělými osobami jedno dítě do 11,99 let. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, fénem, trezorem, telefonem, minibarem (za poplatek), rychlovarnou konvicí, k dispozici je čaj, káva a voda v lahvi, klimatizací, LCD TV se satelitními programy a internetovým připojením zdarma.

STRAVOVÁNÍ
SNÍDANĚ - 
snídaně formou bufetu v hlavní restauraci
POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci – nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně

VYBAVENÍ HOTELU
Recepce se směnárnou a lobby s wifi připojením zdarma. Hlavní restaurace, ve které jsou podávány snídaně, obědy a večeře, a kavárna. Součástí hotelu je i střešní venkovní bazén s lehátky a slunečníky, jejichž využití je pro hotelové hosty zdarma. Hotelovým hostům je k dispozici fitcentrum a sauna ve vyhrazených hodinách zdarma.
 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.