Smartline Bin Majid Beach Resort  

Lokalita: Spojené arabské emiráty / Arabské emiráty / Ras Al Khaimah

Hotelový resort ležící u Arabského zálivu nabízí ubytování v 245 pokojích s balkonem nebo s terasou v přízemních Cabanách nebo ve dvoupodlažních Chaletech s balkonem nebo s terasou. Nachází se přímo u písečné pláže v Ras Al Khaimah, přibližně 3 km od obchodního centra „Al Hamra Mall“ a cca 70 km od letiště v Dubaji. Tento hotel můžeme doporučit klientům všech věkových kategorií. více zde ...

Cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubaj - Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 15 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu ve výši 15 AED / cca 4,10 USD za pokoj a noc, komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které je možné dokoupit na místě u delegáta.

Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od
Praha
(odlet: 09:20, přílet: 23:20)*
Dubaj 12.3. - 19.3. 7 nocí all inclusive 33 990 Kč 27 690 Kč
Cabana od 27 690 Kč Kalkulace
Standard Chalet od 28 990 Kč Kalkulace
Deluxe Chalet od 29 990 Kč Kalkulace
Praha
(odlet: 09:20, přílet: 23:20)*
Dubaj 21.3. - 28.3. 7 nocí all inclusive 33 990 Kč 27 690 Kč
Cabana od 27 690 Kč Kalkulace
Standard Chalet od 28 990 Kč Kalkulace
Deluxe Chalet od 29 990 Kč Kalkulace

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Hotelový resort ležící u Arabského zálivu nabízí ubytování v 245 pokojích s balkonem nebo s terasou v přízemních Cabanách nebo ve dvoupodlažních Chaletech s balkonem nebo s terasou. Nachází se přímo u písečné pláže v Ras Al Khaimah, přibližně 3 km od obchodního centra „Al Hamra Mall“ a cca 70 km od letiště v Dubaji. Tento hotel můžeme doporučit klientům všech věkových kategorií.

 

PLÁŽ

800 m dlouhá soukromá písečná pláž, s lehátky a slunečníky ZDARMA. Osušky k vyzvednutí ZDARMA. 

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování v prostorných přízemních dvoulůžkových pokojích Cabana (cca 33 m²) s možností jedné přistýlky nebo v pokojích typu Standard Chalet nebo Deluxe Chalet s terasou nebo s balkónem (cca 38 m²), do kterých lze v případě ubytování rodin s dětmi umístit až 2 děti do 11,9 let společně se 2 dospělými osobami. Jedno dítě je na přistýlce, druhé je společně na pokoji bez nároku na přistýlku. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, fénem, trezorem, telefonem, minibarem (zdarma doplňovaný vodou a nealko nápojem 1x denně), potřebami pro přípravu čaje a kávy, individuálně ovládanou klimatizací, TV/SAT a wifi zdarma.

 

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře a půlnoční snacky formou bufetu v hlavní restauraci včetně rozlévaných vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů. Odpolední snacky a zmrzlina v baru u bazénu. Hotel pořádá pro své hosty večerní animační program. Neomezené množství rozlévaných vybraných nealkoholických a alkoholických nápojů od 10:00 do 01:00 hodin v závislosti na otevírací době jednotlivých barů.

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce s barem, směnárnou a lobby. Tři venkovní bazény z toho jeden bazén se skluzavkou, dětský koutek. Hlavní restaurace Oasis, bar u bazénu, bar u caban a bar na pláži. Konzumace v Madison sports baru je za poplatek.Tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, fitness, vodní sporty (za poplatek). Wellness centrum s výběrem různých druhů masáží za poplatek.

  

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2018 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.