222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram
Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Luxusní hotelový resort s vysokým standardem služeb leží na umělém souostroví Marjan Island v Emirátu Ras Al Khaimah a nabízí ubytování v pokojích s bočním výhledem na moře. V hotelu nejsou podávány alkoholické nápoje. Soukromá pláž hotelu s plážovým barem se nachází 200 m od hotelu a je přístupná pouze přes příjezdovou cestu. 15 km od vodního parku Ice Land, 9 km od golfového hřiště Al Hamra a 8 km od nákupního centra Al Hamra Mall. Letiště v Dubaji je vzdáleno od hotelu cca 75 km, cesta trvá přibližně 70 minut. Hotel je ideálním místem pro klienty všech věkových kategorií.

 

 PLÁŽ

Soukromá písečná pláž, s lehátky a slunečníky ZDARMA. Osušky k vyzvednutí ZDARMA.

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování ve dvoulůžkových pokojích Superior s bočním výhledem na moře (cca 40 m²) s možností ubytování 1 dítěte do 11,9 let společně se 2 dospělými osobami nebo v pokojích Premium s balkonem a s bočním výhledem na moře (cca 44 m²) s možností ubytování až 3 dospělých osob nebo až 2 dětí do 11,9 let společně se 2 dospělými osobami nebo v pokojích Marjan Suite s oddělenou ložnicí a obývacím prostorem s balkonem a s bočním výhledem na moře (cca 76 m²) s možností ubytování až 3 dospělých osob a 1 dítěte do 11,9 let.. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, fénem, trezorem, minibarem (za poplatek), potřebami pro přípravu čaje a kávy, individuálně ovládanou klimatizací, TV/SAT a wifi za poplatek.

 

STRAVOVÁNÍ

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, nápoje k večeři za příplatek

SOFT ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci včetně rozlévaných vybraných nealkoholických nápojů. Lehké snacky během dne. Neomezené množství rozlévaných vybraných nealkoholických nápojů od 10:00 do 23:00 hodin v závislosti na otevírací době jednotlivých barů.

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce s barem, směnárnou a lobby s wifi připojením zdarma. 3 bazény, dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub. Bar na pláži, 5 restaurací. Zdarma fitness, za poplatek vodní sporty na pláži. Luxusní wellness centrum s výběrem různých druhů masáží za poplatek. Konferenční místnosti.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.