Bin Majid Beach Hotel  

Lokalita: Spojené arabské emiráty / Arabské emiráty / Ras Al Khaimah

Hotel střední velikosti ležící v palmové zahradě u Arabského zálivu nabízí ubytování ve 136 komfortně zařízených pokojích s výhledem na palmové stromy nebo na moře. Nachází se přímo u písečné pláže v Ras Al Khaimah, přibližně 10 minut chůze od obchodů a restaurací, 2 km od aquaparku Iceland a cca 85 km od letiště v Dubaji. Tento hotel můžeme doporučit klientům všech věkových kategorií. více zde ...

Cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubaj - Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 15 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu ve výši 15 AED / cca 4,10 USD za pokoj a noc, komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které je možné dokoupit na místě u delegáta.

Odlet Termín Počet nocí Strava Cena od
Praha (10:20)* 26.9. - 3.10. 7 nocí Snídaně 19 990 Kč 24 490 Kč
Pokoj Standard 2+1 od 24 490 Kč Kalkulace
Pokoj Deluxe 2+1 od 25 490 Kč Kalkulace
Praha (10:20)* 24.10. - 31.10. 7 nocí Snídaně 29 990 Kč 25 990 Kč
Pokoj Standard 2+1 od 25 990 Kč Kalkulace
Pokoj Deluxe 2+1 od 26 990 Kč Kalkulace

* Předpokládané časy odletů se mohou měnit.

Hotel střední velikosti ležící v palmové zahradě u Arabského zálivu nabízí ubytování ve 136 komfortně zařízených pokojích s výhledem na palmové stromy nebo na moře. Nachází se přímo u písečné pláže v Ras Al Khaimah, přibližně 10 minut chůze od obchodů a restaurací, 2 km od aquaparku Iceland a cca 85 km od letiště v Dubaji. Tento hotel můžeme doporučit klientům všech věkových kategorií.

 

PLÁŽ

Soukromá písečná pláž, s lehátky a slunečníky ZDARMA. Osušky k vyzvednutí ZDARMA. 

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování ve dvoulůžkových pokojích Standard v 1. a 2. patře nebo Deluxe ve 3. a 4. patře (cca 26 m²) s možností jedné přistýlky.  Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, fénem, trezorem, telefone, minibarem (za poplatek), potřebami pro přípravu čaje a kávy, klimatizací, TV/SAT a wifi zdarma.

 

STRAVOVÁNÍ

SNÍDANĚ - snídaně formou bufetu v hlavní restauraci

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje k večeři jsou za poplatek)

ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci včetně rozlévaných vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů. Odpolední snack v baru Arcadia a v baru u bazénu. Neomezené množství rozlévaných vybraných nealkoholických a alkoholických nápojů od 10:00 do 23:00 hodin v závislosti na otevírací době jednotlivých barů.

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce s barem, směnárnou a lobby. Venkovní bazén olympijských rozměrů, dětský bazén, dětské hřiště. Hlavní restaurace Al Rahala, kavárna Arcadia v lobby, sportbar, noční klub, bar u bazénu, bar na pláži. Stolní tenis, plážový volejbal, fitness, vodní sporty (za poplatek). Wellness centrum s výběrem různých druhů masáží za poplatek.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2018 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.