222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram

Ramada Beach Hotel Ajman  

Příjemný hotel se 107 pokoji se nachází na promenádě Ajman Corniche na břehu Arabského zálivu. Přes ulici má tento hotel vlastní písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Pokoje jsou situovány s výhledem na město nebo na moře. Letiště v Dubaji je vzdáleno pouhých 23 km. Hotel je ideálním místem pro odpočinek u pláže spojený s návštěvou města a obchodů. více zde ...

Cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla /povolená hmostnost bude upřesněna/, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí, fakultativní výlety, které je možné dokoupit na místě u delegáta.

Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od
Praha
(odlet: 09:20, přílet: 23:20)*
Dubaj 12.3. - 19.3. 7 nocí Snídaně 27 990 Kč 21 990 Kč
Standard pokoj 2+0 od 21 990 Kč Kalkulace
Deluxe/výhled moře 2+1 od 23 490 Kč Kalkulace
Praha
(odlet: 09:20, přílet: 23:20)*
Dubaj 21.3. - 28.3. 7 nocí Snídaně 27 990 Kč 21 990 Kč
Standard pokoj 2+0 od 21 990 Kč Kalkulace
Deluxe/výhled moře 2+1 od 23 490 Kč Kalkulace

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Příjemný hotel se 107 pokoji se nachází na promenádě Ajman Corniche na břehu Arabského zálivu. Přes ulici má tento hotel vlastní písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Pokoje jsou situovány s výhledem na město nebo na moře. Letiště v Dubaji je vzdáleno pouhých 23 km. Hotel je ideálním místem pro odpočinek u pláže spojený s návštěvou města a obchodů.

 

PLÁŽ

Soukromá písečná pláž, s lehátky a slunečníky ZDARMA. Osušky k vyzvednutí ZDARMA. Na pláži wifi připojení zdarma.

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování ve dvoulůžkových pokojích Standard (cca 25 m²) bez možnosti přistýlky nebo ve dvoulůžkových pokojích Deluxe s výhledem na moře (cca 49 m²) s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dítě do 11,9 let. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, fénem, trezorem, minibarem (za poplatek), potřebami pro přípravu čaje a kávy, balenou vodou (doplňováno 1x denně zdarma) individuálně ovládanou klimatizací, TV/SAT a wifi zdarma. Pokoje typu Deluxe s výhledem na moře mají balkon.

 

STRAVOVÁNÍ

SNÍDANĚ - snídaně formou bufetu v hlavní restauraci

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje k večeři jsou za poplatek)

SOFT ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci včetně rozlévaných vybraných nealkoholických nápojů. Vybrané nealkoholické nápoje, džusy, čaj a káva v hotelu a v baru na pláži v době mezi 10:00 – 22:00 hodin (v rámci otevírací doby barů).

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce s barem, směnárnou a lobby s wifi připojením zdarma. Vnitřní bazén s regulovanou teplotou vody a sauna ve vyhrazených hodinách zdarma. Bar na pláži, restaurace. Hotel nabízí zdarma ve vypsaných časech dopravu autobusem do nákupních center v Dubaji a v Ajmanu.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.