222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram
Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Příjemný hotel se 107 pokoji se nachází na promenádě Ajman Corniche na břehu Arabského zálivu. Přes ulici má tento hotel vlastní písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Pokoje jsou situovány s výhledem na město nebo na moře. Letiště v Dubaji je vzdáleno pouhých 23 km. Hotel je ideálním místem pro odpočinek u pláže spojený s návštěvou města a obchodů.

 

PLÁŽ

Soukromá písečná pláž, s lehátky a slunečníky ZDARMA. Osušky k vyzvednutí ZDARMA. Na pláži wifi připojení zdarma.

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování ve dvoulůžkových pokojích Standard (cca 25 m²) bez možnosti přistýlky nebo ve dvoulůžkových pokojích Deluxe s výhledem na moře (cca 49 m²) s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dítě do 11,9 let. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, fénem, trezorem, minibarem (za poplatek), potřebami pro přípravu čaje a kávy, balenou vodou (doplňováno 1x denně zdarma) individuálně ovládanou klimatizací, TV/SAT a wifi zdarma. Pokoje typu Deluxe s výhledem na moře mají balkon.

 

STRAVOVÁNÍ

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje k večeři jsou za poplatek)

SOFT ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci včetně rozlévaných vybraných nealkoholických nápojů. Vybrané nealkoholické nápoje, džusy, čaj a káva v hotelu a v baru na pláži v době mezi 10:00 – 22:00 hodin (v rámci otevírací doby barů).

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce s barem, směnárnou a lobby s wifi připojením zdarma. Vnitřní bazén s regulovanou teplotou vody a sauna ve vyhrazených hodinách zdarma. Bar na pláži, restaurace. Hotel nabízí zdarma ve vypsaných časech dopravu autobusem do nákupních center v Dubaji a v Ajmanu.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.