222 985 497PO-PÁ: 8-19h, SO: 10-18h Instagram
Odlet Letiště Termín Počet nocí Strava Cena od

* Předpokládané časy odletů a příletů se mohou měnit.

Oblíbený moderně zařízený hotel se nachází v klidnějším letovisku Ajman přímo u soukromé písečné pláže na břehu Arabského zálivu. Díky arabské pohostinnosti a službám na vysoké úrovni se řadí mezi špičkové hotely. Letiště v Dubaji je vzdáleno pouhých 22 km, centrum města s nákupními možnostmi se nachází 2 km od hotelu. Tento hotel je ideálním místem pro odpočinek u pláže spojený s návštěvou města a obchodů.

 

PLÁŽ

Soukromá bílá písečná pláž, s lehátky a slunečníky ZDARMA. Osušky k vyzvednutí ZDARMA.

 

UBYTOVÁNÍ

Možnosti ubytování ve dvoulůžkových pokojích Deluxe s výhledem na město nebo na moře (cca 27 m²) bez možnosti přistýlky nebo ve dvoulůžkových pokojích Life Style Club Room (cca 27 - 33 m²) s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dítě do 11,9 let. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, fénem, trezorem, minibarem (za poplatek), potřebami pro přípravu čaje a kávy, balenou vodou (doplňováno 1x denně zdarma), individuálně ovládanou klimatizací, TV/SAT a wifi zdarma.

 

STRAVOVÁNÍ

SNÍDANĚ - snídaně formou bufetu v hlavní restauraci

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje k večeři jsou za poplatek)

SOFT ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci včetně rozlévaných vybraných nealkoholických nápojů. Vybrané nealkoholické nápoje, džusy, čaj a káva v hlavní restauraci během jídla a v baru u bazénu v době mezi 10:00 – 23:00 hodin (v rámci otevírací doby barů). Bar u bazénu je otevřen od 11:00 do západu slunce. Konzumace v ostatních barech a pokojový servis je za poplatek.

 

VYBAVENÍ HOTELU

Recepce s barem, směnárnou a lobby s wifi připojením zdarma. Bazén s regulovanou teplotou vody, dětský bazén, fitness a sauna ve vyhrazených hodinách zdarma. Hlavní restaurace, asijská restaurace s obsluhou, kavárna, obchod se suvenýry, konferenční místnosti. Za poplatek spa centrum, salon krásy, vodní sporty a pláži. Hotel nabízí zdarma ve vypsaných časech dopravu autobusem do nákupních center v Dubaji.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Afrodita, s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.